Ubytování Stupava

Úvod | Ubytování Stupava | Outdoor programy| Volný čas a okolí | Ceník ubytování | Kontakty

Ceník ubytování Stupava - chalupa pro Vaši dovolenou nebo firemní akci

Před objednáním pobytu budete samozřejmě chtít vědět, kolik Vás to bude stát. v následujícím přehledu jsou běžné ceny pronájmu, pro stálé zákazníky, větší firemní akce nebo delší pobyty je možné dohodnout individuální ceny. Pokud máte o tyto individuální ceny zájem, neváhejte nás kontaktovat.
Pro běžné pobyty platí následující pravidla:

  • v hlavní letní sezóně (červenec a srpen) se pronajímá prioritně jen celá chalupa minimálně na dobu 1 týdne (7 nocí), víkendové pobyty pouze v případě volných termínů
  • mimo hlavní sezónu je možné si pronajmout celou chalupu v případě volných termínů i jen na víkend, tedy na dobu minimálně 2 nocí
Ceny pronájmu celého objektu
Vrchní část chalupy má v 5 ložnicích celkem 16 lůžek (+možné 2 přistýlky), 2x WC a 2x koupelnu se sprchovým koutem, k dispozici je kuchyň a společenská místnost. Spodní část chalupy má 2 ložnice s kapacitou 6 lůžek a je možná jedna přistýlka.

Ceny za pronájem (mimo termíny silvestr a velikonoce):
- letní sezóna (1.4. až 31.8.) týdenní pronájem celého objektu 44.900,- Kč
- zimní sezóna (1.9. až 31.3.) týdenní pronájem celého objektu 44.900,- Kč
- letní sezona (1.4. až 31.8.) víkendový pronájem celého objektu 15.000,- Kč
- zimní sezona (1.9. až 31.3.) víkendový pronájem celého objektu 16.000,- Kč

Před nástupem na pobyt vybíráme vratnou kauci 5.000,- Kč (kauce je vratná při předání objektu v pořádku zpět, případné škody jsou odečteny).

Velikonoční pobyt - pouze pronájem na celý termín čtvrtek až pondělí (přesné datum dle aktuálního roku), pronájem celého objektu cena 26.900,- Kč

Velikonoce 2022 - máme již obsazeno, v případě zájmu o rezervaci na další rok doporučujeme objednávku pobytu v dostatečném předstihu ... Děkujeme za pochopení.

Silvestrovský pobyt - pouze pronájem celého objektu (tj. 22 lůžek + 3 možné přistýlky) na celý týden, cena 49.900,- Kč
(+ vratná kauce 10.000,- Kč, kauce se vybírá při předání objektu před začátkem pobytu a vrací se při odevzdání objektu po skončení silvestrovského pobytu, případné škody jsou odečteny)
Silvestr 2022 je zatím ještě volný, budeme se těšit na Váš zájem ...

Osoby od 18-ti let věku platí na místě 20,- Kč za den obci.
Můžete s sebou vzít i svého domácího mazlíčka, cena kočka/pes 50,- Kč za 1 noc.

Několik záběrů z krásného okolí Stupavy Vám možná napoví, kde strávit volný víkend nebo i celou další dovolenou ... budeme se na Vás těšit.