Ubytování Stupava

Úvod | Ubytování Stupava | Outdoor programy| Volný čas a okolí | Ceník ubytování | Kontakty

Outdoorové programy Stupava - široká nabídka aktivit v okolí ubytování

Pro pohybově zaměřenější zákazníky je v blízkém okolí široká nabídka aktivit, vhodných jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. A pochopitelně také pro všechny věkové kategorie, od dětí až po seniory, každý si něco vybere.

Koupaliště Koryčany Koupaliště Koryčany - najdete tam dva bazény jeden o rozměrech 50 x 20 x 1,25 m a malý dětský bazének. Dále je v areálu možno navštívit Beach Bar popřípadě využít některou ze sportovních aktivit: volejbal, pétanque, badminton. V areálu koupaliště jsou 3 plážové kurty. Otevírací doba v sezóně bývá od 9 do 19 hodin.
Zřícenina hradu Cimburk Cimburk (zřícenina hradu) - Rozsáhlá zřícenina gotického hradu se nachází na návrší nad vodní nádrží asi 5 km od obce Koryčany v okrese Kroměříž. Vznikl mezi léty 1327 - 1333, opuštěn byl v roce 1720. V 30. letech minulého století byly provedeny první záchranné práce, další v roce 1940. V současnosti se o hrad stará občanské sdružení Polypeje, které se snaží o záchranu, dokumentaci a zpřístupnění památky.
Lyžařský areál Stupava Lyžařské středisko Stupava - (350-450 m. n.m.) je lyž. centrum fungující od roku 2001. Přepravní kapacita střediska 2.500 osob za hodinu. Délka hlavní osvětlené a pravidelně zasněžované sjezdovky je 500m. Noční lyžování každý den do 20:30 h. V areálu je půjčovna a servis lyžařských potřeb, lyžařská škola, restaurace a další služby. V letních měsících jsou pro děti v provozu "šlapací káry", oblíbená a žádaná to zábava.
Jízda na koních Možnost jízdy na krásném koni - je také nevšední zážitek, tak proč to nezkusit ..... V Případě zájmu nutno rezervovat předem !!
Tenisové kurty Tenisové kurty - ve vzdálenosti cca 5 km jsou k dispozici tenisové kurty, takže i tuto oblíbenou sportovní aktivitu můžete během pobytu u nás provozovat ... V Případě zájmu nutno rezervovat předem !!
Státní hrad Buchlov Hrad Buchlov - V blízkosti ubytování je možno také navštívit státní hrad Buchlov
Zámek Buchlovice Zámek Buchlovice - Doporučujeme Vám i návštěvu zámku Buchlovice
Zoo Lešná ZOO Lešná - Určitě si nenechte také ujít návštěvu jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás ve městě Zlín ve vzdálenosti cca 50 km, ZOO Lešná