Ubytování Stupava

Úvod | Ubytování Stupava | Outdoor programy| Volný čas a okolí | Ceník ubytování | Kontakty

Nabídka programů pro firemní a rodinné akce - aneb jak strávit volný čas v okolí ubytování

Pro každého ubytovaného v případě zájmu zajistíme program (týká se soukromých i firemních akcí). Program může probíhat přímo v areálu ubytování nebo v jeho blízkém okolí. Vyjdeme vstříc Vašim požadavkům a zajistíme vše podle Vašeho přání ....

Ochutnávky a rauty Ochutnávky - výborná stupavská slivovice, hruškovice a meruňkovice různých ročníků.

Novinka !!
Přímo na chalupě  nabízíme také řízené degustace vín z Vinařství u Kostela Polešovice, které provádí p. Ing. František Dudešek, který byl oceněn mnoha sommelierskými cenami. Cena za degustaci 200 Kč á osoba, min. počet osob 12. Nutno domluvit dopředu.
K degustaci je možno také objednat občerstvení formou švédských stolů ve dvou verzích za 190 Kč na osobu nebo 390 Kč na osobu - podrobnosti po telefonické domluvě. Po degustaci také možnost zakoupit ochutnávaná vína v cenovém rozpětí 150-200 Kč za láhev dle druhu a ročníku vína.

V případě zájmu zajistíme s našimi partnery i venkovní grilování dle Vašeho přání.

Opekání selat Akce pro firmy - pro větší skupiny nebo firemní akce Vám zajistíme na klíč grilování selat, grilování čerstvých pstruhů atd. S našimi partnery nabízíme kompletní servis včetně rautů a cateringu. Při pronájmu celé chalupy (16 osob / noc) individuální ceny.

Velmi oblíbené jsou také domácí zabijačky ....
Rybaření Rybaření - 10 km vzdálená soukromá přehrada Jestřebice o rozloze 7-mi hektarů s max. hloubkou u hráze 7 metrů je bohatě zarybněna (kapr, amur, štika, pstruh, jeseter). Rybaření je placené, ale není třeba povolenka od rybářského svazu.

V zimě nabízíme oblíbené rybaření "na dírkách".
 
Cykloturistika Cykloturistika - velmi rozmanitý terén v Buchlovských horách a dobře značené cyklostezky dávají možnost každému si vybrat z množství cyklotras.

Pokud kola nechcete vozit, zajistíme Vám jejich zapůjčení - v  případě zájmu nutno domluvit dopředu !!
Sport a tělocvična Sport - pro sportovní vyžití je k dispozici množství aktivit. V zimě lyžařský areál pro sjezdové lyžování i běžky, v létě jízda na kolečkových bruslích. Pro větší skupiny možnost pronájmu plně vybavené tělocvičny pro všechny míčové sporty i posilovna.
Pingpong Ping pong - přímo v areálu chalupy je k dispozici stůl pro stolní tenis s nočním osvětlením
Badminton - na zahradě je k využití travnaté hřiště pro badminton, líný tenis, pétanque a další hry.
Tenis Tenis - cca 5 km od chalupy jsou tenisové kurty, při týdenním pobytu je v ceně i 10 hodin pronájmu kurtů zdarma. Jinak běžná taxa pronájmu je 75,- Kč/hod.